Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali

Adnan Yücel 4. Edebiyat ve Sanat Festivali Öykü Yarışması sonuçları

 

altAdnan Yücel 4. Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Öykü Yarışması sonuçlandı. Seçici kurulda bulunan Adnan Özyalçıner, Tahir Şilkan, Aydın Ilgaz, Feyza Hepçilingirler’in yaptıkları değerlendirmeye göre öykü dalında;

Devamını oku...

 

Yarışmalarımızın başvuru süresi doldu

altAdnan Yücel 4. Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen şiir ve öykü yarışmalarının başvuru süresi dolmuştur.

Sonuçlar 30 Ağustos Pazar günü sitemizden ve festival sitesinden duyurulacak.

Tüm katılımcılara, Adnan Yücel dostlarına teşekkür ederiz.

 

Festival Hazırlık Komitesi

 

Kadın cinayetleri paneli yapıldı

altAdnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali çalışmaları kapsamında yapılması planlanan kadın cinayetleri konulu panel, bugün TMMOB’un Taksim’deki binasında gerçekleştirildi. Feminist yazar Ayşe Düzkan, Sosyalist Kadın Kolektifi aktivisti olan ve aynı zamanda hukuksal alanda kadına dönük şiddet davalarına da bakan Av. Selin Nakıpoğlu ile birlikte festival çalışmalarını temsilen katılan Esmahan Ekinci’nin sunumlar yaptığı panel saat 14:00’de başladı.

Devamını oku...

 

Yarışmalarımızın başvuru tarihi uzatıldı

altBu yıl 4.sünü düzenlediğimiz Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamında yer alan şiir ve öykü yarışmalarının tarihini uzattık.

Yarışma duyurusunda ve şartnamesinde duyurduğumuz son katılım 15 Temmuz 2015 tarihini, e-posta sunucularımızda bir süre var olan arıza ve posta gönderilerindeki bir takım aksaklıklardan dolayı yarışma adaylarımızdan gelen talep üzerine 31 Temmuz 2015 Cuma gecesine kadar uzatma kararı aldık.

Son başvuru: 31 Temmuz 2015 Cuma

Sonuçların açıklanma tarihi: 30 Ağustos Pazar

 

Festival kapsamında panel

altAdnan Yücel 4. Edebiyat ve Sanat Festivali çalışmaları bu yıl, yakıcılaşan toplumsal-sınıfsal sorunları gündemleştiren çeşitli etkinliklerle örülerek yürütülecek.

Devamını oku...

 
Daha Fazla İçerik...