Yapı Sanatevi

Yapı Sanatevi yeni yerinde merhaba dedi

altAnkara Yapı Sanatevi taşındığı yerinde bugün yapılan açılış etkinliğiyle kapılarını yeniden açtı. Saat 16:00 itibariyle başlayan etkinlikte, programın başladığı saat 17:00'ye kadar geliş ve ikramlar devam etti.

 

Etkinliğimiz 200'den fazla dostumuzun katılımıyla saat 17:00de Yapı Sanatevi temsilcisi Burhan Çoban tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başladı. Burhan Çoban konuşmasında kısaca şunları söyledi:

Son Güncelleme (Çarşamba, 01 Ekim 2014 01:01)

Devamını oku...

 

Yapı Sanatevi yeni yerinde

altAnkara Yapı Sanatevi 28 Eylül'de taşındığı yeni yerinde kapılarını açıyor

AÇILIŞ PROGRAMI

Tarih: 28 Eylül Pazar
Saat: 16.00
Yer: Konur(2) sokak 59/13 Kızılay Ankara

 

Kapı saat 16.00 itibari ile açılacak olup 18.00'da etkinlik programımız başlayacaktır.

Son Güncelleme (Cuma, 26 Eylül 2014 23:12)

Devamını oku...

 

Adnan Yücel 3. Edebiyat ve Sanat Festivali Karikatür Yarışması

altAdnan Yücel 3.Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamında HOMUR mizah grubuyla düzenlenen karikatür yarışması için jüri 14.9.2014 tarihinde toplandı…

 

 

 

Son Güncelleme (Çarşamba, 01 Ekim 2014 01:29)

Devamını oku...

 

Festival hazırlık komitesinden açıklama

Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali Hazırlık Komitesi kısa film-belgesel, karikatür, şiir ve öykü yarışmalarının başvuru sürelerinin sona erdiğini açıkladı.

Toplumcu gerçekçi şairlerimizden Adnan Yücel'in aramızdan ayrılışının 12. yılında, 3. sünü düzenlediğimiz Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali'mizin bir ayağını oluşturan kısa film-belgesel, şiir, öykü, karikatür yarışmalarımızın başvuruları sona ermiştir.  Gösterilen ilgiye hazırlık komitesi olarak teşekkür ederiz. Yarışma sonuçları ayesf.org ve yapisanatevi.org adreslerinden duyurulacak.

 

Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali Karikatür Yarışması başvuruları

Bu yıl 3. sünü düzenlediğimiz Adnan Yücel Edebiyat ve Sanat Festivali kapsamındaki Karikatür Yarışması başvurularını yayınlıyoruz.  Yarışma şartnamemizde (madde 3) benzerlik konusundaki itirazlar gereği tüm yarışmacılarımızın eserleri 25 Eylül 2014 akşamına kadar sitemizde sergilenecektir.

 

Sergi için burayı tıklayın

Son Güncelleme (Cumartesi, 13 Eylül 2014 22:49)

 

"Gezi, Sokak ve Sanat"

altRedfotoğraf olarak Yapı Sanatevi ile “Adnan Yücel 3. Edebiyat ve Sanat Festivali” kapsamında fotoğraf sergisi düzenliyoruz…
 

Konu: “GEZİ, SOKAK VE SANAT!”

Katılım:
1. Bu sergi, Bir yarışma olmayıp tüm katılımcıların kendilerini ifade edebilecekleri kolektif bir etkinliktir. Fotoğraf çeken herkese açıktır ve ücretsizdir.

Devamını oku...

 
Sosyal Medya

Anketler
Tiyatroya hangi sıklıkta gidersiniz?